www.bungyjump.cz - bungee jumping, kaskadéři a akce pro firmy. Vše okolo Bungee Jumpingu, Bungee, Bungy, Bungee historie. Bungee Jumping z nejvyššího mostu v ČR z výšky 62 metrů nad řekou Hačka u Chomutova - Horní Ves, 90 km od Prahy.

  

  

 
 Doprovodné programy
 Jiří Stolín, Xtreme Sports
 na www.bungyjump.cz
 
Nejvyšší Bungee Jumping v ČR
Houpačka z 62 metrů
Typy skoků
Termíny skoků
Jak se k nám dostanete
Jak objednat poukaz
Ceník skoků
Kam po seskoku
Historie bungee
Historie houpačky
Vtipy
 
Historie firmy
Kontakt
Videogalerie
 
 
Partneři
 
Napište nám
 
 
@ 2007 Grafika a design:
Jiří Stolín, Xtreme Sports

Bungee Jumping
> Historie firmy > O nás
Jiří Stolín, motto: "Ti, kteří něco riskují, mohou něco ztratit. Ale, Ti co neriskují, nemají co získat. Často jsem v životě riskoval, ať již jako hokejový brankář, extrémní sportovec, kaskadér nebo podnikatel. Ze svých zkušeností jsem se mnoho naučil a nyní své zkušenosti nabízím ostatním lidem v oblasti extrémních sportů."

Jiří Stolín, Xtreme Sports jako tým: "Většina našich zákazníků si vychvaluje profesionalitu našich služeb, někteří zákazníci kritizují náš neurvalý přístup ke své osobě, což je ale způsobeno tím, že na první místo řadíme bezpečnost našich extrémních sportů a dostupnost zážitku pro co nejvíce zákazníků. Našim hlavním cílem je spokojený klient, kterému poskytujeme kvalitní a komplexní služby. Při hledání řešení Vašich požadavků je Vám k dispozici kvalifikovaný tým odborníků, který Vám zajistí dosažení příznivých cen za dodržení nejvyšších požadavků na kvalitu a bezpečnost realizovaných služeb s ohledem na legislativní předpisy a zásady ochrany životního prostředí. Neustálé zlepšování služeb pro naše zákazníky je pro nás samozřejmostí."

Organizujeme akce "EXHIBIČNÍHO" a "KASKADÉRSKÉHO" charakteru za účelem presentace Vaší firmy, Vašeho výrobku, natáčení nebezpečných scén do filmů, klipů, reklam či jiných mediálních prostředků. Připravíme konkrétní plán a průběh exhibice či kaskadérského skoku na základě Vaši poptávky. Exhibiční a kaskadérské seskoky pořádáme ze všech druhů konstrukcí, mostů, staveb, přírodních útvarů, jeřábů i vysílačů. Podíleli jsme na produkci s PRIMA TV (Vyvolení 2, Bar), TV NOVA (Snídaně s Novou - Adrenalinové léto (VIDEO1, VIDEO2, VIDEO3), Big Brother), Českou Televizí (www.eXtravýzva.cz) a Cineart TV Prague (film Pusinky).

JIŘÍ STOLÍN
věk: 40 let

Majitel, Technický konzultant, Koordinátor kaskadérských akcí

Praxe: 23 let
První seskok: 1995
Jazykové znalosti: angličtina
Skočil z: Žižkovského vysílače v Praze
Záliby: kaskadérské seskoky, SNB, B.A.S.E., KTB a SNK
Zapsán v knize osobností "Who is Who"
Další aktivity a členství: instruktor snowboardingu, Mensa České republiky
(IQ 143 dle Stanford-Binetovy stupnice - evropská)

MICHAL LUKEŠ
věk: ?0 let

Jump Master

Praxe: 12 let
První seskok: 2006
Jazykové znalosti: angličtina
Záliby: Bungy, Kiting

JAKUB DOŠKÁŘ
věk: 29 let

Jump Master

Praxe: 9 let
První seskok: 2009
Jazykové znalosti: angličtina
Záliby: bungee jumping, houpačka, snowkiting, kiteboarding

FILIP ULMANN
věk: 26 let

Jump Master

Praxe: 8 let
První seskok: 2010
Jazykové znalosti: angličtina
Záliby: bungee jumping, houpačka, Downhill

-->