www.bungyjump.cz - bungee jumping, kaskadéři a akce pro firmy. Vše okolo Bungee Jumpingu, Bungee, Bungy, Bungee historie. Bungee Jumping z nejvyššího mostu v ČR z výšky 62 metrů nad řekou Hačka u Chomutova - Horní Ves, 90 km od Prahy.

  

  

 
 Doprovodné programy
 Jiří Stolín, Xtreme Sports
 na www.bungyjump.cz
 
Nejvyšší Bungee Jumping v ČR
Houpačka z 62 metrů
Typy skoků
Termíny skoků
Jak se k nám dostanete
Jak objednat poukaz
Ceník skoků
Kam po seskoku
Historie bungee
Historie houpačky
Vtipy
 
Historie firmy
Kontakt
Videogalerie
 
 
Partneři
 
Napište nám
 
 
 
@ 2007 Grafika a design:
Jiří Stolín, Xtreme Sports

Bungee Jumping
> Bungee Jumping > Nejvyšší Bungee Jumping v ČR > Jak se k nám dostanete

/tr>
Lokalita: Chomutov, ul. Elišky Krásnohorské


PARKOVIŠTĚ BUNGEE JUMPING - jak se k nám dostanete

z GPS souřadnic parkoviště 50.4674708N, 13.3812044E odbočíte pěšky z ulice Elišky Krásnohorské v Chomutově, za můstkem přes říčku Podkrušnohorský přivaděč doprava a půjdete 1,5 km až na konec cesty.

GPS odbočky k nejvyššímu Bungee Jumpingu v ČR: 50.4674708N, 13.3812044E


Cesta autem
  • od Ústí nad Labem pojedete po silnici č. 13 a odbočíte doprava na silnici č. 607 směr Křimov, Chemnitz, Vejprty a dále pojedete ulicemi Bezručova, Kostelní, Lipská, Elišky Krásnohorské až přijedete cca po 1,9 km k můstku přes říčku Podkrušnohorský přivaděč, kde zanecháte auto. Nezkoušejte projet, autem zapadnete, zablokujete výjezd zemědělcům a zároveň se zničíte auto o větvě stromů. Odbočíte za můstkem doprava a půjdete cca 1,5 km k mostu dle šipky a dojdete až na konec cesty.
  • od Prahy pojedete po silnici č. 7 až přijedete na sjezd na 87 km, kde sjedete směr Chomutov na silnici č. 13 a v Chomutově odbočíte na kruhovém objezdu u Globusu z ulice Černovická (3. výjezd) a do ulice Kadaňská a budete pokračovat cca 2,5 km ulicemi Kadaňská, Lipská, Elišky Krásnohorské až přijedete cca po 1,8 km k můstku přes říčku Podkrušnohorský přivaděč, kde zanecháte auto. Nezkoušejte projet, autem zapadnete, zablokujete výjezd zemědělcům a zároveň se zničíte auto o větvě stromů. Odbočíte za můstkem doprava a půjdete cca 1,5 km k mostu dle šipky a dojdete až na konec cesty.
  • od Karlových Varů pojedete po silnici č. 13 a v Chomutově odbočíte na kruhovém objezdu Globusu z ulice Černovická (3. výjezd) do ulice Kadaňská a budete pokračovat cca 2,5 km ulicemi Kadaňská, Lipská, Elišky Krásnohorské až přijedete cca po 1,8 km k můstku přes říčku Podkrušnohorský přivaděč, kde zanecháte auto. Nezkoušejte projet, autem zapadnete, zablokujete výjezd zemědělcům a zároveň se zničíte auto o větvě stromů. Odbočíte za můstkem doprava a půjdete cca 1,5 km k mostu dle šipky a dojdete až na konec cesty.
  • od Hory Sv. Šebestiána pojedete po silnici č. 7, odbočíte doleva směr Domina, Krásná Lípa a cca po 100 metrech doprava na silnici č. 607 směr Domina, Krásná Lípa a z Krásné Lípy pojedete cca 4 km po silnici č. 607, do ulice Lipská a Elišky Krásnohorské až k můstku přes říčku Podkrušnohorský přivaděč, kde zanecháte auto. Nezkoušejte projet, autem zapadnete, zablokujete výjezd zemědělcům a zároveň se zničíte auto o větvě stromů. Odbočíte za můstkem doprava a půjdete cca 1,5 km k mostu dle šipky a dojdete až na konec cesty.
  • !!! Neparkujte před mostem, na mostě, ani za mostem !!!
    Ze silnice I/7 se k Bungy Jumpingu nedostanete a navíc se dopouštíte přestupku zákazu stání na silnici I. třídy, zákazu zastavení a stání na mostě a přestupku proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu. Most je pod kamerovým systémem a přestupek bude okamžite řešen v součinnosti s Policií ČR. Dále nesmím svým chováním ohrozit bezpečnost a plynulost silničního provozu, jinak může provozovatel předčasně ukončit můj seskok, bez náhrady vrácení platby za nerealizované služby a celá platba propadá jako smluvní pokuta. V opačném případě si může poskytovatel seskoků účtovat pokutu Kč 1.500,-- / osobu za ohrožení provozu seskoků bungee jumpingu ( vstupováním do vozovky, zastavením vozidla na mostě a před mostem, parkováním vozidla před mostem, za mostem či na mostě ). K přístupu na most využiji přístupovou cestu dle popisu výše a nepřijedu vozidlem jako řidič či jako spolujezdec na most, čímž jako účastník seskoku nesmím ohrozit provoz bungee jumpingu. V případě zastavení vozidla na mostě a před mostem, parkováním vozidla před mostem, za mostem či na mostě, kdy jako spolujezdec či řidič jsem ohrozil provoz bungee jumpingu, souhlasím, že mi seskok propadl a pokud budu i přesto chtít seskok realizovat souhlasím s navýšením ceny za seskok o Kč 1.500,-- jako pokutu za ohrožení provozu bungee jumpingu a další pokutou v registraci ke skoku uvedené. Pokut s pokutami nesouhlasím, seskok mi propadl a provozovatel má právo seskok odepřít pro porušení pravidel.
Cesta autobusem nebo vlakem

V Chomutově doporučujeme použít MHD a to linku č. 4 nebo 6 a vystoupit na konečné stanici AUTOŠKOLA u hřbitova a odtud cca 800 metrů až k můstku přes říčku Podkrušnohorský přivaděč, kde odbočíte za můstkem doprava jak ukazuje zelená šipka BUNGY a půjdete cca 1,5 km až k mostu Hačka, tj. na konec cesty. Z mostu Chmelda neskáčeme.

-->